Informatie voor organisaties en gemeenten

Als SWO of Thuiszorgorganisatie kunt u met apetito maaltijden eenvoudig een uitgebalanceerde maaltijd voor uw cliënten verzorgen.

Vriesverse maaltijden
De maaltijdgebruikers maken hun keuze uit onze geïllustreerde catalogus en krijgen wekelijks 7 verschillende maaltijden “à la carte” thuis afgeleverd. Het enige wat de maaltijdgebruiker nog hoeft te doen, is de maaltijd verwarmen. Ze kunnen daarvoor een gewone magnetron of oven gebruiken.


Warme maaltijden Dagelijks (ook in de weekenden!) krijgen de maaltijdgebruikers een warme maaltijd thuis geleverd. Ze hebben dagelijks de keuze uit vijf maaltijden plus twee tips van de week uit de menukaart.
Voor ons is warm eten meer dan maaltijden alleen
Wij vinden het belangrijk dat uw cliënten een lekkere maaltijd krijgen. Daarnaast bieden we u een uitgebreide service, met o.a.:
  • marketingondersteuning bij het vinden van nieuwe maaltijdgebruikers
  • marketingacties voor het behoud van tevreden maaltijdgebruikers
  • diverse bestelmogelijkheden: per telefoon/fax/mail/internet
  • begeleiding door regiomanagers
  • advies over keukenplanning en apparatuur
Samenwerkingsmogelijkheden

Tussen compleet in eigen beheer en geheel uitbesteden biedt apetito nog diverse andere mogelijkheden om u te ondersteunen. Wij informeren u hier graag persoonlijk over.


Ter illustratie vindt u hieronder de verschillen tussen de basisdienstverlening en de meest uitgebreide vorm van dienstverlening.
Details