bel gratis: 0800-0232975 contact

apetito komt met nieuw assortiment kant-en-klare maaltijden

7-11-2011  
apetito brengt vandaag haar nieuwe catalogus “Dineren a la carte” uit. Het nieuwe assortiment bevat vele nieuwe maaltijden, soepen en desserts.
Meer keus
Het nieuwe assortiment biedt meer mogelijkheden voor mensen die aan een dieet gebonden zijn. “Zo bevat ons aanbod vegetarisch maaltijden nu ook vleesvervangers en bieden we ook gemalen maaltijden voor mensen met kauw- en/of slikproblemen.” Dit zegt Bas Lammertink, marketingmanager bij apetito. “Verder hebben we ons assortiment gepureerde maaltijden geheel vernieuwd. Deze maaltijden zijn in hun oorspronkelijke vorm teruggebracht. Hierdoor is herkenbaar wat gegeten wordt, en dat komt de smaakbeleving ten goede.”
 
Lekker en bewust eten
Het assortiment van apetito biedt veel variatie waardoor voor iedere smaak een passend gerecht te vinden is. “Afwisseling zorgt voor een gezond en uitgebalanceerd voedingspatroon. Bij de samenstelling van het assortiment houden wij daarom rekening met de Schijf van Vijf van het Voedingscentrum. Ook hebben we gediplomeerde diëtistes in dienst, die toezien op de ontwikkeling van een verantwoord assortiment”, aldus Lammertink.
3 of 3

apetito